Як отримати кредит на сервісі ПартнерБанк?

Процес оформлення заявки для отримання кредиту максимально спрощений і займає всього кілька хвилин. Вам не потрібно збирати документи, залучати поручителів або використовувати заставу. Оформляти кредит не обов'язково в офісі компанії, достатньо заповнити заявку онлайн.

Онлайн-заявка на сайті

Перше, що необхідно зробити, це залишити заявку на сайті partnerbank.com.ua на будь-який з кредитів: споживчий кредит, кредит під заставу автомобіля або нерухомості, кредит для бізнесу, рефінансування кредиту, іпотека.

Консультація по телефону

Вам призначається особистий менеджер, який з Вами зв'язується для виявлення потреб і первинної консультації по телефону. Якщо менеджер, ознайомившись із ситуацією, розуміє, що МИ зможемо Вам допомогти, він формує заявку та відправляє її в ті банки, які з найбільшою ймовірністю зможуть видати кредит.

Вибір кредитної пропозиції

Ми допоможемо Вам з вибором найбільш вигідних пропозицій банків. Консультуємо зі збору пакету необхідних документів для отримання кредиту. При необхідності можемо супроводжувати вас під час переговорів з банками.

Деякі наші банки-партнери

За роки нашої професійної діяльності ми налагодили партнерські відносини з провідними банками України.

Наші рекомендації

В процесі заповнення анкети варто вказувати лише правдиву інформацію. При використанні неправдивої інформації ймовірність відмови в отриманні позики значно збільшується. За рахунок використання достовірних даних людина не тільки отримує доступ до позикових коштів, а й до власного кредитного рейтингу.